VIEGA

Viega pressliited

Keevituseta või jootmiseta püsiliited ehk torustike ehitamise Sanpressi, Profipressi ja Megapressi süsteem.

Pressliiteid kasutatakse joogiveetorustike, küttetorustike, gaasitorustike ja tehnoloogiliste torustike paigaldamisel. Tehnoloogilised torustikud on suruõhu, jahutusvee, tööstusgaaside, vedelkütuse, madalsurve auru jm torustikud.
Lisaks toruliitmikele tarnitakse ka lekkeautomaatika elemente, termokaitseklappe, katkeklapiga kiirühendusvoolikuid, multipistikuid (elekter + gaas) ja mitmesugust reguleerarmatuuri.
Ettevõtte Viega asutas Saksamaal ligi 120 aastat tagasi Franz Anselm Viegener ja selle põhitooteks olid sisetorustike ehituseks kasutatavad vask- ja terasliitmikud, pressühenduseks vajalikud presstangid jm. Selle sajandi alguseks saavutas firma oma toodete tõelise tõusu, suurendades pressliitmike toodangut kaks korda. Täna töötab Viegas üle 4000 töötaja ja pressliited on sisetorustike paigaldustehnoloogias välja tõrjumas keevis- ja jooteliiteid.
Profipress G ja Profipress G XL paigaldustehnoloogia on mõeldud vedel- ja maagaasitorustike vaskliitmikega ühendamiseks ning seda saab kasutada kuni 5 baarise töörõhuga ja 64 mm läbimõõduga gaasipaigaldistele.
Terastorustike (kuni 108.0×2.0mm) jaoks pakub Viega pressühenduse tehnoloogiat Megapress ja Megapress G, roostevabast terasest torustikele aga Sanpress Inox G/ Sanpress Inox XL.
Viega GmbH & Co.KG korraldas 2018 aastal Gaasikasutuskoolituse OÜ-s oma tooteid tutvustava seminari, kus edastati olulisi andmeid pressliidete kohta (nt liite garantii on 50 aastat) ja õpetati vältima eksimusi presstangide kasutamisel. Ettevõttes on rakendatud kvaliteedisüsteem, kus iga toode läbib kvaliteedikontrolli käigus nii termo- kui rõhukatse.

Gaasikasutuskoolituse OÜ on Viega GmbH & Co.KG ametlik esindaja Eestis

Tänapäeval pakub Gaasikasutuskoolituse OÜ Viega täiendkoolitust sertifikaadide väljastamisega, fiitingute müük ja tööristade rent. (Profipress, Profipress G, Megapress ja Megapress G)

Megapress ja Megapress G süsteemi kataloog inglise keeles / vene keeles

Profipress süsteemi kataloog inglise keeles / vene keeles

Profipress G süsteemi kataloog inglise keeles / vene keeles

NB! Küsige hinnapakkumist !

Kontakt isik: Dmitri Androsjuk, +372 53000964, dmitri.androsjuk@gkk.ee